Projekty budynków usługowych

Projektowane przez nas budynki cechują się niepowtarzalną architekturą, orientacją na ekonomię wykonania oraz optymalnym wykorzystaniem działki. Dzięki tym cechom każda inwestycja przyniesie spodziewany zysk, będąc obiektem przyciągającym klientów oraz budynkiem o zrównażonym koszcie realizacji oraz eksploatacji.

Indywidualny charakter

Nasze projekty prezentują ideologię firmy klienta, łącząc komfort i potrzeby przyszłych klientów, pracowników oraz interesy partnerów biznesowych. Doskonale wiemy jak ważny w dzisiejszych czasach jest właściwy wizerunek firmy, dlatego wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie oraz trendy światowego designu kreujemy budynki, które mają przyciągać i zatrzymywać użytkowników stwarzając przyjazną atmosferę zakupów, odpoczynku czy pracy.

Dbamy o Twój sukces

Jako projektanci budynków komercyjnych (usługowych, biurowych, handlowych) proces projektowy rozpoczynamy od wariantowej analizy możliwości zagospodarowania działki w sposób adekwatny do oczekiwań inwestora. Każdy metr zabudowy przekłada się na konkretny wynik finansowy całości inwestycji. Etap ten jest niezwykle istotny aby nadać właściwy kierunek dalszych prac.

Kolejnym etapem prac przy projekcie budynku jest uzyskanie wszelkich wymaganych dokumentów formalnych i zgód. Liczba tych dokumentów niezbędnych do uzyskania prawomocnego Pozwolenia na Budowę w Polsce dochodzi do 35. Aby z sukcesem przejść ten etap niezbędna jest baza specjalistów ze wszystkich dziedzin projektowych i realizacyjnych. W imieniu inwestora wraz z sprawdzonymi ekipami branżowymi przeprowadzamy wszelkie niezbędne uzgodnienia.

Przy projekcie wykonawczym prowadzimy szczegółową analizę dobranych rozwiązań, weryfikujemy je za pomocą kosztorysów wariantowych tak aby powstający budynek spełniał wszelkie wymagania technicznie a jednocześnie mógł być zrealizowany w konkretnym, przewidzianym uprzednio budżecie. Wszelkie niuanse technologiczne są rozważane na tym etapie tak aby dokumentacja była pełna i nie pozostawiała wątpliwości realizacyjnych. Zwięczeniem tych działań jest projekt wykonawczy wraz z przedmiarami pozwalającymi na dobranie odpowiedniego wykonawcy na podstawie porównywalnych parametrów oferty.

Na etapie realizacyjnym jako pracownia architektoniczna dbamy aby powstający budynek został zrealizowany w sposób uprzednio założonych ramach opiniując i zatwierdzając rozwiązania proponowane przez zespoły realizacyjne.

Projektowanie budynków biurowych, usługowych jest naszą pasją. Łącząc ją z twardymi realiami biznesowymi jesteśmy w stanie dostarczyć projekt spełniający nawet najbardziej wymagające standardy

Zapraszamy na spotkanie a osobiście przedstawimy co możemy zrobić dla Ciebie i rozwoju Twojej firmy.