Projektowanie wnętrz usługowych

Oferujemy projekty wnętrz komercyjnych optymalnie dostosowane do potrzeb i budżetu każdego Inwestora.

Indywidualny charakter

Projektujemy space plany łączące w sobie komfort i ergonomię. Łączymy ideologię firmy, potrzeby pracowników oraz interesy partnerów biznesowych. Doskonale wiemy jak ważny w dzisiejszych czasach jest właściwy wizerunek firmy, dlatego wykorzystując naszą wiedzę i doświadczenie oraz trendy światowego designu kreujemy zależnie od założonej funkcji wnętrza, które mają przyciągać i zatrzymywać Klientów i pracowników stwarzając przyjazną atmosferę zakupów, odpoczynku czy pracy.

Dbamy o Twój sukces

Zaprojektujemy niepowtarzalną przestrzeń dla Twojego biznesu. Indywidualne podejście do każdego projektu wyróżnia nas na tle firm projektujących z ‘szablonu’. Wykorzystujemy rozwiązania materiałowe i kolorystykę dopasowane do profilu działalności firmy, tak aby wystrój biura, sali konferencyjnej, lobby, recepcji, sklepu, salonu Spa czy restauracji był spójny z ideą i wizerunkiem marki. Uczestniczymy w całym procesie inwestycyjnym. Doradzamy naszym Klientom wybór odpowiedniej lokalizacji analizując czy spełni ona wymagania przestrzenne i technologiczne danej inwestycji. Niezmiernie ważnym elementem przy projektowaniu wnętrz dla biznesu jest czuwanie nad kosztorysem inwestycji, tak aby projekt mógł być zrealizowany w założonym budżecie. Na etapie projektu wykonawczego analizujemy wszelkie niuanse technologiczne, posiadamy wiedzę i doświadczenie pozwalające na wielobranżową koordynację projektu. Przeprowadzamy wymagane uzgodnienia z rzeczoznawcami PPOŻ, BHP i Sanepid. Zwieńczeniem tych działań jest projekt wykonawczy wraz z przedmiarami pozwalającymi na dobranie odpowiedniego wykonawcy na podstawie porównywalnych parametrów oferty.

Na etapie realizacyjnym jako pracownia architektoniczna czuwamy nad jakością wykonywanych prac budowlano – wykończeniowych.

Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej w centrum Warszawy na niezobowiązujące spotkanie!!!