Projekt budynku wielorodzinnego, mieszkaniowego

Oferujemy projekty budynków mieszkalnych wielorodzinnych dostosowanych do specyfiki lokalizacji. Nasze projekty cechują sie wysoką energonomią układów, wkomponowanych w architekturę czystych form i detali. W obiektach mieszkalnych szukamy wyrazistego, spójnego charakteru będącego tłem życia przyszłych mieszkańców.

Projekt domu wielorodzinnego

Projekt budynku wielorodzinnego / mieszkalnego wymagaa podejścia od wewnątrz tj. w pierwszym kroku właściwego zdefiniowania struktury obiektu. Struktura ta następnie jest ubierana w materialną formę brył i detali możliwych do ulokowania na danej działce. Zdefiniowany w ten sposób budynek podlega ocenie kosztów realizacji na podstawie wykonywanych kosztorysów wariantowych.

Zaprojektowanie wygodnego i funkcjonalnego budynku wielorodzinnego to spore wyzwanie, dużo większe niż projekt domu jednorodzinnego. Nasz zespół TrzyTrzecie ma na swym koncie wiele takich projektów, pracując na zlecenie firm deweloperskich i innych inwestorów. Przykładowe projekty naszego autorstwa można znaleźć w portfolio.

Od współczesnych budynków wielomieszkaniowych wiele się wymaga. Muszą być zaprojektowane w taki sposób, by zajmowały optymalną ilość przestrzeni, a mimo to były jak najbardziej przestronne i wygodne. Istotna jest też estetyka budynków i ich umiejętne wkomponowanie w otoczenie, by dodać mu estetyki, a nie odebrać atrakcyjność krajobrazu.

Projektowanie idealnych domów wielorodzinnych to zadanie, które przed nami nie ma żadnych tajemnic. Braliśmy udział w wielu takich przedsięwzięciach. Można więc mieć pewność, że jest to właściwy wybór gdy poszukuje się znakomitych architektów do zrealizowania swej wizji.

Początkujące firmy deweloperskie mogą jeszcze nie wiedzieć, jakie działania są wymagane, zanim zacznie się wznosić dom wielorodzinny. Korzystając z naszych usług można liczyć na poradę i pomoc w zakresie uzyskiwania stosownych pozwoleń i innych niezbędnych formalności.

Projektujemy twój sukces

Szeroko pojęty sukces budynku mieszkalnego wynika z opisanych powyżej zagadnień oraz tego jak dobrze te założenia odpowiadają specyfice lokalizacji oraz wymaganiom klienta. Nasze projekty budynków poprzedzone są wnikliwą analizą struktury rynku oraz potrzeb ich przyszłych mieszkańców. Dobierane rozwiązania technologiczne korespondują z oczekiwanym pułapem realizacyjnym. Powierzając nam zadanie możesz być przekonany że twoja inwestycja będzie odpowiadała tym kryteriom. Projektowane rozwiązania, wielokrotnie sprawdzone na wymagającym warszawskim rynku, pozwalają zachować wysoki standard estetyczny z zachowaniem ekonomi realizacji.

Prowadzimy klienta przez cały proces projektowo – inwestycyjny:

  • projekt koncepcyjny
  • uzyskanie decyzji o warunkach zabudowy
  • projekt budowlany
  • uzyskanie pozwolenia na budowę
  • projekt wykonawczy
  • autorski nadzór na budowie

Kompleksowe projekty domów wielomieszkaniowych

Projekty domów wielorodzinnych to jedna ze specjalności naszego biura. Duże doświadczenie w tym zakresie pozwala nam na tworzenie projektów gwarantujących wysokie walory użytkowe obiektów, idące w parze z estetyką. Świadczymy kompleksowe usługi, ustalając ich zakres indywidualnie z każdym klientem.

Zapraszamy do naszej pracowni architektonicznej w centrum Warszawy na niezobowiązujące spotkanie!!!